codebazan

RSS Feed

کشف تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث

2 مارس 2016 توسط وان پی وان

کشف تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث

یکی از جستجوگران UFO یا به عبارت صحیح‌تر بشقاب پرنده‌ ها، واضح‌ترین عکس از یک بشقاب پرنده در منطقه‌ای دور افتاده در رومانی را از طریق گوگل ارث ثبت کرد.

تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث

این تصویر که یک جسم دایره ای شکل با گنبدی در وسط و پنجره‌هایی در کناره هایش را نشان می دهد درست شبیه به بشقاب پرنده بوده و به سرعت در اینترنت پخش شده است.

کشف تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث (1)

 

اسکات وارینگ سی، سردبیر وب‌سایت UFO Sightings Daily، این تصویر را کشف کرده و اذعان کرده که یقیناً متعلق به موجودات فرازمینی است.

وی تصاویر ماهواره‌ای گوگل ارث را از سال ۲۰۰۳ بررسی کرده و معتقد است این جسم فضایی مربوط به واقعه‌ی تصادف بشقاب پرنده در سال ۱۹۴۷ در نیومکزیکوی آمریکاست.

وی در ویدئویی که در یوتیوب ارسال کرده گفته که این جسم را از همه‌ی زوایا بررسی کرده است، هیچ جاده‌ی آسفالت در اطراف آن وجود ندارد که گمانه‌زنی‌ها را به سمت وجود ساختمان و خانه در آن منطقه ببرد. در واقع این شکلی کلاسیک از یک بشقاب پرنده است.

تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث

کشف تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث (3)تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث

کشف تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث (1)تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث

کشف تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث (2)کشف تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث

 منبع ufosightingsdaily

The post کشف تصویر بشقاب پرنده در گوگل ارث appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>