codebazan

RSS Feed

پارلمان عراق: تروریستی خواندن حزب‌الله خدمت رایگان به اسرائیل است

5 مارس 2016 توسط ادمین

نائب رئیس پارلمان عراق، اقدام شورای همکاری در تروریستی خواندن حزب‌الله لبنان را محکوم کرد و آن را در راستای خدمتی رایگان به اسرائیل دانست.

«همام حمودی» نائب رئیس پارلمان عراق

«همام حمودی» نائب رئیس پارلمان عراق

«همام حمودی» نائب رئیس پارلمان عراق، شنبه (امروز) اعلام کرد که اقدام شورای همکاری خلیج فارس مبنی بر تروریستی خواندن جنبش حزب‌الله لبنان، منطقه را به سوی هرج‌و مرجها و خشونت‌های بیشتری سوق می‌دهد.
وی طی بیانیه‌ای که در «شفق‌نیوز» منتشر شد، اعلام کرد: حزب‌الله لبنان نماینده خواست و اراده ملتی زنده است که حتی لایحه‌های بین‌المللی این حق را به ملتها می‌دهد که در قبال اشغالگری و برای دفاع از خود و حاکمیتشان، چنین گروه‌هایی را به وجود آورند.
حمودی این تصمیم شورای همکاری و وزرای کشور برخی کشورهای عربی را خدمتی رایگان به اسرائیل تلقی کرد که پیامدهای وخیمی برای امنیت ملی عربی به همراه دارد.
نائب‌رئیس پارلمان عراق، حزب‌الله لبنان را یکی از قوی‌ترین قطب‌های توازن قوا در منطقه توصیف کرد که هرگونه تلاش برای نادیده‌گرفتن این حقیقت، کشورهای منطقه را به سوی آشوب و خشونت بیشتر هدایت می‌کند به ویژه که اکنون، جهان بر جنگ با داعش و سازمانهای تروریستی مختلف که در حال تهدید انسانیت در سراسر جهانند، متمرکز شده است.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>