codebazan

RSS Feed

هلاکت سه فرمانده مزدور سعودی در جوف یمن

7 آوریل 2016 توسط ادمین

پیشروی چشمگیر انصارالله و ارتش در مناطق مختلف یمن

نیروهای کمیته های مردمی یمن

سه تن از فرماندهان میدانی وابسته رئیس جمهور مستعفی یمن در درگیری با مبارزان جنبش انصارالله یمن در شمال این کشور کشته شدند.

منابع یمنی وابسته به مزدوران عربستان روز چهارشنبه اعتراف کردند که سه تن از فرماندهان مزدور عربستان در استان جوف یمن به هلاکت رسیدند.
«عبدالکریم منصور جعیدی» از رهبران حزب اصلاحات وابسته به نیروهای عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن وبه همراه «فضل احمد قبیع عقیلی» و «علی سعد کبودی» در درگیری مزدوران عربستان با نیروهای یمنی در جوف به هلاکت رسیده اند.
نیروهای وابسته به هادی روز دوشنبه برای خارج ساختن منطقه نقیل العقبه از کنترل ارتش و نیروهای مردمی یمن به این منطقه اعزام شده بودند که در درگیری با مبارزان انصارالله کشته شدند.
در همین حال نیروهای امنیتی یمن امروز، با حمله به مخفیگاه تروریست های القاعده در منطقه قضاض در استان ذمار دو تن از تروریست های القاعده به هلاکت رسانده و چهار تن دیگر را زخمی کردند.
در آستانه گفت و گوهای آتی نیروهای یمنی و عربستان در کویت، ارتش و نیروهای مردمی یمن در روزهای اخیر پیشروی های گسترده ای در جنوب تعز و استان مارب داشتند.
جنگ در یمن از ششم فروردین سال ۹۴ آغاز شده است تاکنون بیش از ۹ هزار نفر کشته و هزاران تن زخمی شده‌اند.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>