codebazan

RSS Feed

نشست شورای امنیت ملی عراق درباره روند آزادسازی اراضی این کشور

11 ژانویه 2016 توسط ادمین

نخست‌وزیر عراق با حضور در نشست شورای امنیت ملی این کشور درباره روند آزادسازی سراسر این کشور از اشغال داعش، با مقامات ذیربط رایزنی کرد.

«حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق و فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق، در نشست وزارتی در شورای امنیت ملی عراق حضور یافت و ریاست این نشست را برعهده گرفت.
بر اساس این گزارش، در این نشست که «خالد العبیدی» وزیر دفاع، «محمد سالم الغبان» وزیر کشور، «فالح الفیاض» مشاور امنیت ملی و روسای سرویس‌های امنیتی کشور حضور داشتند، درباره پیروزی‌های نیروهای عراقی در «الرمادی» علیه داعش و آزادی مساحت زیادی از کشور عراق از دست تکفیری‌ها گفت‌وگو و بر ضرورت تکمیل روند آزادسازی اراضی عراقی تاکید شد.
به نوشته خبرگزاری «الشرق الاوسط»، در این نشست درباره بودجه‌های سرمایه‌گذاری در وزارت‌خانه‌های امنیتی و امضای یادداشت‌های تفاهم امنیتی با چند کشور نیز رایزنی شد.
از سوی دیگر، یکشنبه (دیروز)، دفتر اطلاع‌رسانی «سلیم الجبوری» رئیس پارلمان عراق اعلام کرد که وی با همتایان کویتی و لبنانی‌اش درباره تحولات منطقه و اهمیت همسویی و اتحاد مواضع در قبال این مسائل و تقویت همکاری‌های پارلمانی در راستای منافع مشترک رایزنی کرد.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>