codebazan

RSS Feed

سرویس آموزش زبان گلدفیش

26 نوامبر 2015 توسط Admin

سرویس آموزش زبان گلدفیش

speaking-english2

در این نوشته می خواهیم سرویس آموزش زبان انگلیسی گلدفیش را بررسی کنیم:

گلدفیش از سطوح مختلفی تشکیل شده است.سطوح مبتدی، پیشرفته و کورس های دانشگاهی از جمله این سطوح میباشند. در سطح مبتدی شما با الفبای زبان انگلیسی، رنگ ها،شمارش اعداد، حدود ششصد لغت روزمره و ضروری و نحوه ی نوشتار و املای آنها و همچنین گرامر های ساده و مورد نیاز برای سطوح بعدی آشنا می شوید.

 

آموزش لغات انگلیسی

حفظ لغات و املای صحیح آنها یکی از سخت ترین قسمت های یادگیری زبان انگلیسی است ولی گلدفیش این مسئله را برای شما آسان کرده است. لغات همراه با عکس های کاملاً مرتبط و و در چند مرحله آموزش داده شده اند. تکرار این مرحله ها باعث یادگیری صد در صد لغات می شوند و همینطور باعث حک شدن آنها در ذهن شما خواهد شد.بنابراین هیچگاه این لغات را فراموش نخواهید کرد. در این قسمت گرامر با زبانی کاملاً ساده همراه با صدا و تصویر آموزش داده شده است. گرامری که برای سطوح پیشرفته مورد نیاز خواهد بود.

 

سطوح پیشرفته آموزش زبان

در سطح پیشرفته شما لغات پیشرفته تر و تلفظ صحیح لغات انگلیسی و گرامر زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت. تمرینات بسیار متنوع و جالبی برای یادگیری گرامر وجود دارد. و نکته ی بسیار ارزشمند این است که در صورت دادن پاسخ اشتباه، گرامر مربوط به سوال را بطور کامل و با ذکر مثال توضیح داده می شود. علاوه بر این می توانید دلیل غلط جواب دادن خود را نیز مشاهده کنید. فونتیک یا همان آواشناسی یکی از دردسرسازترین مباحث یادگیری یک زبان می باشد اما گلدفیش این مساله را نیز حل کرده است.

 

در سطوح دانشگاهی داستان های جذاب برای شما آماده شده اند که با استفاده از این داستان ها، ما به شما نحوه ی پاسخگویی به سوالاتی که از متن می باشند و معنی لغات کلیدی و همچنین درک مطلب را آموزش می دهیم. و البته نه تنها می توانید این داستان های شیرین را بخوانید، بلکه می توانید برای شنیدن تلفظ صحیح، و راحتیِ یادگیری، به آنها گوش دهید تا هم مهارت شنیداری خود را تقویت کنید و هم مطالب را بهتر درک کنید که باعث تقویت مکالمه زبان انگلیسی شما می شود.

گلدفیش برای راحتی و آسایش کاربران خود امکانات بسیار دیگری را نیز در نظر گرفته است که در هیچ سرویس آموزش زبانی آنها را نخواهید یافت.

و در آخر گلدفیش محتوای آموزشی زبان فرانسه را نیز دارد که در صورت علاقه به یادگیری این زبان می توانید از آن استفاده نمایید.

نوشته سرویس آموزش زبان گلدفیش اولین بار در دانلود فیلم ایرانی جدید پدیدار شد.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>