codebazan

RSS Feed

زشت ترین و ترسناکترین سگ جهان در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد + عکس

9 فوریه 2016 توسط وان پی وان

زشت ترین و ترسناکترین سگ جهان در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد + عکس

زشت ترین سگ جهان در سال ۲۰۱۵ ۱۰ سال دارد در حالی انتخاب شده است که با نام «کواسی مودو» از ترکیب دو نژاد پیت‌بول و داچ شپرد (چوپان هلندی) متولد شده است. که از نگاه مردم از این سگ وحشتناک که به عنوان وحشتناک‌ترین سگ دنیا شناخته شده‌است. با وان پی وان همراه شوید.

زشت ترین و ترسناکترین سگ جهان در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد + عکس (3)

 

کواسی مودو با ۱۰ هزار رای تا روز جمعه در مسابقه سالانه زشت ترین سگنیا در  سونوما مارین کالیفرنیا پیشتاز رقابت‌ها بود. این سگ در نهایت ۲۶ رقیب خود را کنار زد و عنوان زشت‌ ترین سگ سال را از آن خود کرد و صاحبش نیز صاحب ۱۵۰۰ دلار شد.

کواسی مودو سگ ۱۰ ساله‌ایست که مشکل مادرزادی ستون فقراتش باعث شده، پشتش غوز دراورده و گوژپشت شود.این حیوان در یک مرکز حمایت از حیوانات رها شده بود. اما وقتی یک دامپزشک او را دید او را به عنوان سگ خانگی‌اش به منزلش برد.

در توصیف این حیوان، از زبان او می‌گویند: شاید ظاهرم ترسناک باشد و باعث شود مردان قوی هیکل هم وقتی با من مواجه می‌شوند از ترس اینکه نکند کفتار یا شیطان تاسمانی باشم از ترسشان روی ماشینشان بپرند، اما وقتی متوجه اشتباهشان شوند این من هستم که برنده‌ام و آن‌ها را ترسانده‌ام.

زشت ترین و ترسناکترین سگ جهان در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد + عکس (4)

زشت ترین و ترسناکترین سگ جهان در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد + عکس (5)

زشت ترین و ترسناکترین سگ جهان در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد + عکس (1)

زشت ترین و ترسناکترین سگ جهان در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد + عکس (2)

The post زشت ترین و ترسناکترین سگ جهان در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد + عکس appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>