codebazan

RSS Feed

رهبر جریان صدر: مردم راضی نخواهند شد مگر اینکه..

1 می 2016 توسط ادمین

مقتدا صدر

مقتدا صدر

دفتر رهبر جریان صدر در واکنش به تحرکات معترضان اعلام کرد مردم خیزش خود را برای اجرای اصلاح آغاز کرده است و به چیزی جز آن راضی نخواهند شد.

دفتر مقتدی صدر با صدور بیانیه ای در واکنش به تحرکات و اعتراض ها در عراق اعلام کرد: امروز، نقاب دروغ فرو افتاد و جایگاه کاسه لیسانی که حس وطن دوستی در آنها نیست با خطر مواجه است.
در بیانیه مقتدی صدر آمده است: امروز ملت انقلاب خود را کاملا مسالمت آمیز اعلام کرد. ملت خیزش خود را برای اجرای اصلاح بیان کرد واین روند را پایان نخواهد داد مگر با اجرای اصلاح و تعدیلات.
وی افزود: ملت انقلاب خود را مسالمت امیز از اطراف منطقه «خضراء» آغاز کرده است و به چیزی جز نابودی فساد، بازخواست فاسدان و پایان دادن به سهم خواهی های شوم، راضی نخواهد شد.
شایان اشاره است که دیروز بغداد شاهد اعتراض برخی از مردم بود و معترضان به منطقه «خضراء» که بشتر نهادها و ارگان های دولتی از جمله پارلمان در آنجا قرار دارد حمله کردند.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>