codebazan

RSS Feed

بشار اسد حامی اصلی جبهه مقاومت است

7 آوریل 2016 توسط ادمین

بشار اسد حامی اصلی جبهه مقاومت است

بشار اسد حامی اصلی جبهه مقاومت است

یکی از رهبران علوی‌های سوریه ادعای بی بی سی در خصوص اعلام برائت این طایفه از بشار اسد را رد کرد و آن را بخشی از توطئه صهیونیست‌ها علیه این کشور دانست.
به گزارش خبرگزای اسپوتنیک، «شیخ احمد بلال» یکی از رهبران علوی‌ها در سوریه و مدیر پژوهشکده حفظ قرآن در این کشور عنوان داشت که ما وجود چنین اسناد محرمانه ای را رد می کنیم خداوند در قرآن کریم می فرماید که به اخباری که افراد فاسق آن را منتشر می کنند اعتماد نکنید.
وی تاکید کرد: هیچ کدام از علماء و شیوخ ما چنین سخنانی که منتشر شده نگفته‌اند. این سخنان کاملا نادرست است و ما به سوریه به عنوان کشوری که در برگیرنده تمام طایفه ها است می نگریم. ما معتقدیم بشار اسد حامی اصلی و نوک پیکان جبهه مقاومتی است که دشمن صهیونیستی را خسته کرده است.
احمد بلال تاکید کرد: علوی ها به صورت کامل این سخنان کذب و اخبار منتشر شده را رد می کنند و از کسانی که این اقدام را انجام دادند می خواهند تا از مردم سوریه عذر خواهی کنند. چرا که این اقدام در چارچوب توطئه علیه کشور برای تجزیه آن می گنجد.
وی تاکید کرد: اگر انها معتقدند چنین سند محرمانه ای وجود دارد آن را نشان بدهند من مطمئنم چنین سندی وجود خارجی ندارد.
بی‌بی‌سی مدعی شده بود به مدارکی دست یافته که نشان می‌دهد شماری از رهبران علویان سوریه در اقدامی غیرمعمول، از بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه و دولت او برائت جسته‌اند و خواسته‌اند “اعمال” دولت سوریه به پای علویان این کشور نوشته نشود.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>