RSS Feed

کمیته‌های مردمی مانع پیشروی مزدوران سعودی در شرق صنعا

3 می 2016 توسط ادمین

نیروهای حوثی

نیروهای حوثی

یک فرمانده انصار الله با بیان اینکه طی روزهای اخیر در راستای به شکست کشاندن مذاکرات کویت، تجهیزات نظامی به دست مزدوران سعودی در منطقه فرضه نهم در شرق صنعا رسیده است، از ناکامی تلاش مزدوران سعودی برای پیشروی در شرق صنعا خبر داد.

«علی الحوثی»، یکی از فرماندهان جنبش انصار الله در گفت‌وگویی در صنعا خبر داد نیروهای کمیته‌های انقلابی موفق شدند مانع پیشروی بزرگ مزدوران دشمن سعودی در استان مأرب در شرق صنعا شوند.
الحوثی تاکید کرد: شماری از مزدوران سعودی در جریان تلاش برای پیشروی به سوی وادی ملح در جبهه غربی استان مأرب به دست نیروهای کمیته‌های انقلابی و ارتش یمن کشته یا زخمی شدند.

این فرمانده انصار الله تصریح کرد: پس از نبردی چند ساعته با مزدوران سعودی که قصد پیشروی به سوی منطقه الملح و جبل الرشا داشتند،کمیته‌های انقلابی آنها را وادار به عقب‌نشینی کردند.
الحوثی همچنین از انهدام یک زره‌پوش و به غنیمت گرفته شدن مقادیری تسلیحات متعلق به مزدوران سعودی علاوه بر کشتار شماری از آنها در این درگیری‌ها خبر داد.
این فرمانده انصار الله گفت: طی ۲ روز اخیر جنگ افزارهای جدیدی همچون تانک‌ها و خودروهای زرهی در اختیار مزدوران سعودی در فرضه نهم قرار گرفته تا ضمن تشدید تنش‌ها در این منطقه راهبردی، مذاکرات کویت ناکام گذاشته شود.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان