RSS Feed

کلاه ایمنی اینتل با قابلیت دید اشعه ایکس

6 ژانویه 2016 توسط وان پی وان

کلاه ایمنی اینتل با قابلیت دید اشعه ایکس

ظاهراً اینتل در حوزه‌ی واقعیت مجازی از مایکروسافت پیش گرفته است. این غول تولید کننده‌ی تراشه سخنرانی خود در نمایشگاه CES را با معرفی نوع کلاه ایمنی

کلاه ایمنی اینتل با قابلیت دید اشعه ایکس (2)

به نام داکری هوشمند (Daqri Smart) آغاز کرد که توسط کمپانی Daqri طراحی شده و با استفاده از دوربین سه بعدی RealSense این شرکت، نوعی از واقعیت مجازی را به نمایش می‌گذارد یا به عبارت صحیح‌تر تصاویر کامپیوتر را در جهان واقعی نمایش می‌دهد.

کلاه داکری از پردازنده‌ی M7 اینتل بهره برده و تجربه‌ای جدید را برای دنیای واقعیت مجازی و افزوده به ارمغان می‌آورد. حوزه‌ی واقعیت مجازی مدتی است که مورد توجه غول‌های تکنولوژی قرار گرفته و شرکت‌های مثل سامسونگ، مایکروسافت و گوگل به آن پرداخته‌اند.

کلاه ایمنی اینتل با قابلیت دید اشعه ایکس (1)

البته هدست‌هایی مثل هلولنز مایکروسافت برای بسیاری اهداف از جمله بازی وسرگرمی طراحی شده ر صورتیکه کلاه اینتل فقط به محیط کار محدود می‌شود ودر عین اینکه کلاهی برای ایمنی فرد است، نقش هدست واقعیت مجازی را نیز ایفا می کند.

 

منبع

The post کلاه ایمنی اینتل با قابلیت دید اشعه ایکس appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان