RSS Feed

کربلا و نجف خط قرمز ماست و دفاع از آن وظیفه شرعی مسلمانان

14 فوریه 2016 توسط ادمین

سرتیپ اسماعیلی با تأکید بر اینکه هرگونه حضور در خاک سوریه بدون هماهنگی با دولت این کشور شکست به بار می‌آورد، گفت: کربلا و نجف خط قرمز ماست و دفاع از آن وظیفه شرعی مسلمانان است.

سرتیپ اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(صل الله علیه و آله) ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(صل الله علیه و آله) ارتش جمهوری اسلامی ایران

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(صل الله علیه و آله) ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره ادعای دولت عربستان برای اعزام نیروی زمینی به شمال سوریه، گفت: سوریه یک کشور بزرگ و اسلامی و صاحب دولت رسمی و ملتی غیور است که بیش از پنج سال است با تروریست‌ها مبارزه می‌کند و حضوری که بدون هماهنگی با دولت این کشور باشد، جز شکست و افتضاح چیزی به بار نمی‌آورد.
امیر سرتیپ «فرزاد اسماعیلی» افزود: کسی که نیت خیری را اعلام می‌کند باید با عملش آن را ثابت کند و حضوری که بدون هماهنگی باشد نیت خیری ندارد و این حضور، حضوری باافتخار نخواهد بود.
وی با اشاره به اینکه لازمه کشور‌ها برای خارج شدن از انزوا زیر پا گذاشتن حقوق حقه یک ملت نیست، تصریح کرد: عربستان به‌جای فکر کردن به حضور در سوریه و دخالت در امور آن کشور، باید به فکر این باشد که در یمن خونریزی و کودک‌کشی نکند.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (صل الله علیه و آله) درباره پاسخ ایران به این‌گونه تهدیدات علیه نظام سوریه، گفت: اقدامات ایران همان‌طور که فرمانده معظم کل قوا فرمودند مستشاری است و هر جا دولت سوریه از ایران در زمینه پدافندی کمک‌ درخواست کند، تمام‌قد به آنان کمک می‌کنیم.
امیر اسماعیلی درباره تهدید حرمین شریفین کربلا و نجف، گفت: حرمین شریفین خط قرمز ماست و دفاع از آن وظیفه شرعی مسلمانان است.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان