RSS Feed

پیدا شدن استخوان در مریخ

6 ژانویه 2016 توسط وان پی وان

آیا پیدا شدن استخوان در مریخ می تواند دلیلی بر وجود موجودات فضایی باشد؟

به باور محققان حوزه‌ی اجسام پرنده‌‌ی ناشناس، با پیدا شدن استخوانی شبیه به استخوان پستانداران در مریخ و پنجه‌ی موجودات فضایی، سال ۲۰۱۶ می‌تواند نور تازه‌ای بر تئوری وجود موجودات فرازمینی و زندگی هوشمند در فضای لایتناهی بتاباند.

پیدا شدن استخوان در مریخ (2)

همانطور که می دانید، کاوشگر کنجکاوی در حال حاضر مشغول جستجوی سطح مریخ است. اخیراً ویدئویی در کانال باستان‌شناسی یوتیوب منتشر شده که تصویر جسمی شبیه به استخوان پستانداران و جسم دیگری مثل پنجه را نشان می‌دهد که آنرا شکل عجیب و غریبی از صخره‌های سطح مریخ می‌دانند ولی اسکات سی وارینگ که این ویدئو را در وب‌سایت UFO سایتینگ به اشتراک گذاشته، بر این باور است که این دو مورد متعلق به موجوی فضاییست که زمانی در مریخ زندگی می کرده است.

آقای وارینگ معتقد است که اینها باقی مانده‌ی جنگ بین اهالی مریخ و موجوداتی از سیاره‌ی دیگر بوده و انفجاری شبیه به انفجار بمب اتم به زندگی همه آنها پایان داده است.

پیدا شدن استخوان در مریخ (1)

با اینکه ناسا این ادعا را رد کرده ولی طرفداران تئوری‌های موجودیت زندگی فضایی، بر حرف خود پافشاری کرده و حتی برخی اشکال اطراف این استخوان‌ها را شبیه به سلاح‌هایی مثل تیر و کمان می‌دانند. سوال اینجاست که چه کسی راست می گوید، آیا موجودات فضایی وجود دارند؟ اگر وجود دارند چرا محققان ناسا وجود آنها را از انسان پنهان می کنند؟ شاید جواب این سوال‌ها را با سفر انسان مریخ بتوان پاسخ داد.

منبع

The post پیدا شدن استخوان در مریخ appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان