RSS Feed

پیام‌های ارسال شده از بیگانگان فضایی+ تصاویر

8 دسامبر 2015 توسط وان پی وان

پیام‌های ارسال شده از بیگانگان فضایی+ تصاویر

دانشمندان اعتقاد دارند سرچشمه سيگنال‌هاي راديويي مرموز در سرتاسر کهکشان راه شيري به تمدن‌هاي فضايي بيگانه متعلق است.

پیام‌های ارسالی شده بیگانگان فضایی+ تصاویر (2)

کارشناسان هنوز نتوانسته‌اند پاسخ قابل قبولي براي چرايي دريافت سيگنال‌هاي رمزي عجيب و غريب با منشأ نامعلوم در فضا پيدا کنند. گفتني است، اين سيگنال‌هاي راديويي غيرعادي براي حدود چند ميلي ثانيه در فضا منتشر مي‌شود و سپس به طور ناگهاني قطع مي‌شود.

پیام‌های ارسالی شده بیگانگان فضایی+ تصاویر (3)

اخبار,اخبار علمي,بيگانگان فضايي

به تازگي آخرين سيگنال‌هاي دريافتي در مرکز تلسکوپ راديويي در کشور استراليا ضبط شده است. کارشناسان و نظريه‌پردازان اعتقاد دارند اين سيگنالهاي مرموز که از خارج از منظومه شمسي ارسال مي‌شوند مي‌توانند علائمي از جانب تمدن‌هاي بيگانه و فضايي باشند. تاکنون تنها يازده گونه از اين پالس‌هاي راديويي غيرعادي در جهان ثبت شده است.
پیام‌های ارسالی شده بیگانگان فضایی+ تصاویر (4)

انفجار راديويي سريع و يا به عبارتي FBRs به امواجي گفته مي‌شود که به صورت موقتي و تصادفي در فضا منتشر مي‌شوند و کارشناسان نمي‌دانند چه پديده فيزيکي باعث توليد اين انفجارهاي کوتاه مي‌شود. اولين انفجار ردگيري شده در جهان در سال 2007 توسط تلسکوپ‌هاي راديويي زميني ردگيري شده است.

پیام‌های ارسالی شده بیگانگان فضایی+ تصاویر (1)
اخبار,اخبار علمي,بيگانگان فضايي

کارشناسان اعتقاد دارند دانش امروزي نمي‌تواند پاسخگوي حل چرايي وجود اين سيگنال‌هاي مرموز باشد. تا به حال نظريه‌هاي مختلفي در اين خصوص مطرح شده از جمله شعله‌ور شدن ستاره‌ها، ادغام کوتوله‌هاي سفيد، برخورد ستاره‌هاي نوتروني با همديگر اما هيچ‌کدام به اثبات نرسيده‌اند.

اخبار,اخبار علمي,بيگانگان فضايي

کارشناسان سرچشمه ارسال اين سيگنال‌ها را ميلياردها سال نوري دورتر از کهکشان راه شيري مي‌دانند و در جديدترين نظريه آن را متعلق به يک تمدن بيگانه فضايي مي‌دانند

The post پیام‌های ارسال شده از بیگانگان فضایی+ تصاویر appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان