RSS Feed

پرواز مدرن ترین هواپیمای شناسایی روسیه در سوریه

17 فوریه 2016 توسط ادمین

“توپولف ۲۱۴ پ” جدید‌ترین هواپیمای شناسایی روسیه وارد پایگاه هوایی حمیمیم در سوریه شده است.

پرواز مدرن ترین هواپیمای شناسایی روسیه در سوریه

پرواز مدرن ترین هواپیمای شناسایی روسیه در سوریه

پایگاه بین المللی «فلایت رادار۲۴» (FlightRadar۲۴) از ورود جدید‌ترین هواپیمای شناسایی روسیه به سوریه برای مشارکت در عملیات بمباران تروریست‌ها در سوریه خبر داد.
خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از پایگاه فلایت ۲۴ که پروازهای هواپیما‌ها را زنده نشان می‌دهد، اعلام کرد: «توپولف ۲۱۴ پ» جدید‌ترین هواپیمای شناسایی روسیه وارد پایگاه هوایی حمیمیم در سوریه شده است.
به گزارش این سایت بین المللی، هواپیمای شناسایی روسی از فرودگاه نظامی کارخانه هواپیما سازی شهر کازان به سوریه اعزام شد.
بنا به گزارش‌های انتشار یافته، نیروی هوا ـ فضای روسیه در زمان حاضر دارای دو فروند از این هواپیما‌های شناسایی است.
روسیه از هفتم مهر ماه گذشته در همکاری با ارتش سوریه و استفاده از یگان جنگی هوافضای خود در پایگاهه هوایی لاذقیه و فرودگاه حمیمیم شامل ده‌ها فروند بمب افکن سوخو، بالگردهای جنگی و همچنین شلیک موشک ار ناو‌ها و زیردریایی‌ها چند هزار موضع تروریست‌ها را منهدم کرده و سبب زمین گیری گروه‌های تروریستی به ویژه داعش و آزاد سازی بسیاری از مناطق شده است.
گروه کشورهای غربی عربی ضد سوری به پیشگامی آمریکا و عربستان تروریست‌های تکفیری را تجهیز و تسلیح و برای براندازی حکومت سوریه و آغاز جنگ داخلی به این کشور اعزام کردند.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان