RSS Feed

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید

1 ژانویه 2016 توسط وان پی وان

اگرچه که اقامت در هتل های پرستاره و ویژه با امکاناتی که در اختیارتان هست، اقامتی راحت و به یادماندنی است اما گاهی ماندن در مکان های متفاوت و گاه عجیب هیجان داستان سفرتان را دوبرابر می کند.
مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید  (2)

اگرچه که اقامت در هتل های پرستاره و ویژه با امکاناتی که در اختیارتان هست ،اقامتی خوب ؛راحت و به یادماندنی است اما گاهی ماندن در مکان های متفاوت و گاه عجیب هیجان داستان سفرتان را دوبرابر می کند.

“ایر بی ان بی” (Airbnb) وب سایتی است که در آن انواع مختلف مکان های اقامتی معرفی و کرایه داده می شود و برای آنهایی که اهل یافتن جاهای منحصر به فردند می تواند پیشنهادهای جالبی داشته باشد.

در ادامه فهرست 8 تایی مکان های اجاره ای ما را بخوانید و کمی تعجب کنید!

1. این قلعه تاریخی در “یورکشایر” انگلستان دارای 15 اتاق بزرگ با پنجره های گوتیک و برجک های “Turret” که در فهرست اجاره ای برای گردشگران علاقه مند است.

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید  (1)


2. برج فانوس دریایی در سال 1840 در بندر واشنگتن –نیویورک- ساخته شد.در سال 1920 این برجک تبدیل به مخفی گاه یک قاتل زنجیری شد و محافظان امروزی آن از شنیدن صداهای مختلف از جمله جیغ کشیدن یا رفت و آمد خبر می دهند اما با این حال برج فانوس برای اقامت به علاقه مندان اجاره داده می شود.

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید  (2)


3. یک کلبه در یک جزیره خصوصی پیشنهاد بعدی است که در انتاریو ،کانادا قرار دارد و نزدیکترین تجربه حیات وحش این سرزمین را امکان پذیر کرده است.

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید  (3)


4. آپارتمانی کوچک در یک برج ساعتی واقع در لندن با چشم اندازی از این شهر تجربه ای خاص است. البته ساعت برج کار نمی کند پس نباید نگران بیدار شدن با نواختن زنگ های ساعت بود.

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید  (4)


5. یک اتاق متفاوت که در حقیقت یک بشکه است.این اتاق بشکه ای در “اوستبورن” -آلمان- قرار دارد.

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید  (5)


6. اولین نمونه معماری کپسولی دنیا برای استفاده واقعی ،”برج تاریخی کپسولی” واقع در توکیو-ژاپن- است که هر کپسول حداکثر تا 2 نفر را جای می دهد.

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید  (6)


7. یکی از بهترین تجربه ها در “آمستردام” –هلند- اجاره خانه قایقی است که امکانات یک هتل را به مسافران می دهد و درست در نزدیکی جاذبه های گردشگری ،بازارهای غذایی و حمل و نقل عمومی شهر قرار گرفته است.

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید  (7)

8. جزیره “سادورینی” در یونان که به خاطر غروب زیبا و ساختمانهای سفیدپوشش مشهور است،اقامت در یک آسیاب بادی را پیشنهاد می دهد.

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید  (8)

The post مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان