RSS Feed

مواضع متجاوزان سعودی هدف حمله موشکی یمنی‌ها

8 مارس 2016 توسط ادمین

نیروهای یمنی بار دیگر با یک فروند موشک قاهر ۱ محل تجمع مزدوران متجاوز عربستانی در پایگاه نظامی «الخنجر» را هدف قرار دادند.

حمله جدید یمنی‌ها به مواضع نظامی عربستان در جیزان

شلیک موشک بالستیک “قاهر ۱” به جیزان عربستان _ آرشیوی

یگان‌های موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن صبح امروز (سه شنبه) با یک فروند موشک قاهر ۱ مرکز تجمع مزدوران عربستانی در استان الجوف را هدف قرار دادند.
به گزارش پایگاه خبری المسیره، نیروهای یمنی بار دیگر با یک فروند موشک قاهر ۱ محل تجمع مزدوران متجاوز عربستانی در پایگاه نظامی «الخنجر» را هدف قرار دادند.
منابع نظامی یمنی از اصابت موفقیت آمیز و دقیق این موشک به هدف خبر دادند.
این منابع افزودند: اصابت دقیق موشک به هدف، خسارت‌های سنگینی به مزدوران عربستانی وارد کرد.
یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در ۱۴ فوریه (۱۳ بهمن) نیز یک موشک از همین نوع را به فرودگاه منطقه أب‌ها در عربستان شلیک کرد.
عربستان با ائتلاف برخی کشورهای عربی منطقه و با همراهی آمریکا از ششم فروردین سال جاری حملات گسترده‌ای را علیه مردم یمن آغاز کرد تا «عبد ربه منصور هادی» رییس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انقلابیون یمنی که امنیت شهرهای این کشور را تأمین می‌کنند، جلوگیری کند.
براثر این حملات، تاکنون هزاران یمنی از جمله زنان و کودکان شهید و یا زخمی شده و ده‌ها هزار نفر نیز آواره و ۸۰ درصد تأسیسات زیربنایی، خدماتی و درمانی این کشور ویران شده است.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان