RSS Feed

قدردانی از سید حسن نصرالله در پایتخت یمن

9 مارس 2016 توسط ادمین

جنبش انصارالله به پاس حمایت شجاعانه و بی‌نظیر «سید حسن نصرالله» از ملت یمن و افشای جرایم و جنایت‌های متجاوزان سعودی و آمریکایی، مراسمی را با عنوان “اعلام وفاداری به دبیر کل با وفای حزب الله” برگزار کرد.

قدردانی از سید حسن نصرالله در پایتخت یمن

قدردانی از سید حسن نصرالله در پایتخت یمن

مراسمی به پاس حمایت و شجاعت بی‌نظیر دبیرکل حزب‌الله لبنان در شهر صنعاء پایتخت یمن برگزار شد.
مرکز تبلیغات جنبش انصار الله یمن اعلام کرد: این جنبش به پاس حمایت شجاعانه و بی‌نظیر «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان از ملت یمن و افشای جرایم و جنایت‌های متجاوزان سعودی و آمریکایی، مراسمی را با عنوان “اعلام وفاداری به دبیر کل با وفای حزب الله” برگزار کرده است.
مراسم قدردانی از سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان ساعت ۳۰: ۰۹ صبح به وقت محلی در مرکز فرهنگی شهر صنعاء برگزار شد.
جنبش انصار الله یمن اعلام کرد که سید حسن نصرالله همیشه مدافع و پشتیبان ملت‌های عرب و مسلمان بوده و از آن‌ها در برابر توطئه‌های دشمنان و مزدوران آن‌ها حمایت کرده و دیدگاه‌های وی قابل تقدیر است.
دبیرکل حزب الله لبنان به تازگی بزرگ‌ترین افتخارو مهم‌ترین کار زندگی خود را سخنرانی و حمایت از ملت مظلوم یمن و محکوم کردن تجاوز رژیم عربستان به یمن دردومین روز حمله ائتلاف به اصطلاح عربی به یمن ذکر کرد.
سید حسن نصرالله همچنین ملت یمن را مظلوم‌تر از فلسطینی‌ها معرفی کرد.
از سوی دیگر مردم روستای “ذی سحر” در استان ذمار، کاروانی از کمک‌های نقدی و غذایی را تحت عنوان “سپاس، نصرالله” برای پشتیبانی از ارتش یمن و کمیته‌های مردمی فرستادند.
نیروهای ستادیِ اعزامِ این کاروان تاکید کردند علت انتخاب این نام برای کاروانِ کمک‌های نقدی و غذایی، اعلام وفاداری به سید حسن نصرالله و قدردانی از رهبر مقاومت است که در قبال مظلومیت ملت یمن، موضع گیری شرافتمندانه داشت و نسبت به تجاوزی که ضد این ملت صورت می‌گیرد رویکردی ثابت داشت.
مسئولان این کاروان تاکید کردند هیچ گونه کوتاهی و غفلت پذیرفته نیست و پایداری، تا پاکسازی یمن از شر متجاوزان و مزدورانِ آنان ادامه خواهد یافت.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان