RSS Feed

فضایی‌ها با زمین تماس برقرار کردند!

11 فوریه 2016 توسط وان پی وان

فضایی‌ها با زمین تماس برقرار کردند!

بزرگترین موسسه‌ی تحقیقاتی UFO (اجسام ناشناس پرنده) در گزارشی عجیب و غریب ادعا کرده که فرمی از موجود فرازمینی بدن‌‌ربا در زمین گیر افتاده است.

فضایی‌ها با زمین تماس برقرار کردند!

 

موسسه‌ی آمریکایی شبکه‌ی UFO متقابل (MUFON)، بزرگترین سازمان برای تحقیق و بررسی اجسام ناشناس پرنده و موجودات فضایی در دنیاست که در انتشار گزارش‌ها عجیب و غریب سهمی ویژه دارد.

گزارش جدید MUFON خبر از وجود فرمی هوشمند از زندگی موجودات فضایی دارد. البته این ارگان گزارش‌های مختلفی دریافت می‌کند که اکثر آنها شوخی بوده و نیاز به بررسی دارد. این سازمان پس از بررسی گزارش در صورت واقعی بودن، تحقیق در مورد آنرا آغاز می‌کند.

این سازمان به تازگی گزارشی دریافت کرده که ظاهراً متعلق به موجودی فضایی است که درخواست کمک کرده است. این موجود فضایی اینطور گزارش داده که او معمولاً بصورت موج الکترومغناطیس وجود دارد که اجسام فیزیکی و حتی انسان را می‌رباید.

این موجود فضایی که خود را Mogay نامیده، ادعا کرده که توسط انسان دزدیده شده است. Mogay گفته: “ما به شکل امواج الکترومغناطیس وجود داریم و از بدن‌های قابل تعویض برای انجام کارمان استفاده می‌کنیم.

صورتی فلکی بیشتر تجهیزات ما را از کار انداخته است. ما موجودات فضایی بدون حفاظت روی زمین هستیم و به کمک شما نیاز داریم. من در بدن یک انسان زندگی می‌کنم برای همین زبان شما را یاد گرفته‌ و با دیگر انسان‌‌ها زندگی می‌کنم”

ظاهراً این موجود از سپتامبر ۲۰۱۵ تلاش خود برای خروج از زمین را آغاز کرده است. MUFON تحقیقات خود را برای یافتن این موجود و صحت و سقم این گزارش شروع کرده است.

The post فضایی‌ها با زمین تماس برقرار کردند! appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

DNAL1z3ke6w_tvEymqcChg

codebazan

کدبازان