RSS Feed

شورای همکاری از تصمیم خود علیه حزب‌الله بازگردد

8 مارس 2016 توسط ادمین

رئیس جماعت علمای عراق با تاکید بر اینکه بیانیه شورای همکاری علیه حزب الله با هدف شعله ور کردن آتش نزاع طائفه‌ای در منطقه صادر شده است، گفت: حمایت از حزب الله پاسداری از خون شهدای مقاومت ضد صهیونیستی است.

شیخ «خالد الملا» رئیس جماعت علمای عراق در گفت‌وگویی در بغداد ضمن تقبیح اقدام شورای همکاری خلیج فارس در معرفی حزب الله به عنوان سازمانی تروریستی اظهار داشت: چنین اقدامی با هدف دامن زدن به اختلافات طائفه‌ای در منطقه صورت گرفته است.
وی افزود: درج نام حزب الله در فهرست گروه‌های تروریستی در حالی انجام شده که شورای همکاری در قبال بسیاری از گروه‌های تروریستی مورد حمایت شیخ نشین‌ها و در رأس آن داعش تکفیری سکوت اختیار کرده است.
شیخ الملا گفت: همه می‌دانند که سلاح حزب‌الله به سوی رژیم صهیونیستی، داعش و گروه‌های تروریستی نشانه گرفته شده که مردم بی‌گناه در سوریه و عراق را به کشتن می‌دهند.
رئیس جماعت علمای عراق از شورای همکاری خلیج فارس خواست از این تصمیم ظالمانه خود علیه حزب‌الله بازگردد.
وی تصریح کرد: ما جزیی از نزاع در سوریه یا غیر آنجا نیستیم اما باید حرف حق به زبان آوردیم تا پاسدار خون پاک شهدایی باشیم که در تجاوز سال ۲۰۰۶ رژیم صهیونیستی به لبنان یا دیگر نبردهایی که برای دفاع از امت عربی و دین اسلام صورت گرفته، جان خود را فدا کردند.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان