RSS Feed

سیستم صوتی 272 هزار دلاری با طراحی بی‌نظیر

5 فوریه 2016 توسط وان پی وان

سیستم صوتی جدید یار به طور کامل دست ساز است و با طراحی منحصر به فرد خود نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند.
سیستم صوتی 272 هزار دلاری با طراحی بی‌نظیر (1)

سیستم صوتی 272 هزار دلاری با طراحی بی‌نظیر

وان پی وان : امروزه با 272 هزار دلار می توان خودروهای لوکس و رده بالایی مانند رولزرویس را خریداری کرد، اگرچه برای بسیاری از ما این رویایی دور از دسترس به نظر می رسد. از سوی دیگر، عاشقان موسیقی با عطش سیری ناپذیر برای تجربه بهترین و با کیفیت‌ترین صدا ممکن است حاضر به پرداخت چنین هزینه های سنگینی باشند.

یار (Yar) یکی از شرکت های فعال در زمینه سیستم های صوتی همواره در تلاش بوده است تا صدایی واقعی را با محصولات خود در اختیار دوستداران موسیقی قرار دهد. جدیدترین محصول این شرکت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

سیستم صوتی 272 هزار دلاری با طراحی بی‌نظیر (4)سیستم صوتی جدید یار به طور کامل دست ساز است و با طراحی منحصر به فرد خود نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. این سیستم صوتی دارای یک آمپلی فایر یکپارچه شده، دو بلندگو و یک پایه جذاب است. البته لذت بردن از صدای واقعی موسیقی چندان هم کم هزینه نیست و باید برچسب قیمت 272 هزار دلاری را برای سیستم صوتی جدید یار پرداخت کنید. ساخت این محصول بر اساس درخواست و سلیقه مشتری بین 2 تا 3 ماه طول می کشد.

در ساخت سیستم صوتی جدید یار شاهد استفاده گسترده از فیبر کربن هستیم و البته شایان ذکر است که این شرکت همواره از بهترین قطعات و مواد در ساخت محصولات خود استفاده می کند.

پس از تکمیل ساخت این سیستم صوتی، دو کارشناس شرکت یار آن را در محل تعیین شده از سوی مشتری تحویل می دهند و عناصری مانند نسبت بین صدای مستقیم و منعکس شده را برای قرار دادن سیستم در بهترین مکان به منظور کسب تجربه فوق العاده از کیفیت صدا بررسی می کنند.

سیستم صوتی جدید یار به تعداد 100 دستگاه و به صورت دست ساز در ایتالیا تولید می شود.

سیستم صوتی 272 هزار دلاری با طراحی بی‌نظیر (6)

سیستم صوتی 272 هزار دلاری با طراحی بی‌نظیر (2)

سیستم صوتی 272 هزار دلاری با طراحی بی‌نظیر (3)

سیستم صوتی 272 هزار دلاری با طراحی بی‌نظیر (5)

The post سیستم صوتی 272 هزار دلاری با طراحی بی‌نظیر appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

DNAL1z3ke6w_tvEymqcChg

codebazan

کدبازان