RSS Feed

رابعه اسکویی هم به GEM TV پیوست+تصاویر

4 ژانویه 2016 توسط وان پی وان

رابعه اسکویی هم به GEM TV پیوست+تصاویر

رابعه اسکویی که بیشتر به واسطه حضورش در آثار کمدی شناخته می شود به تازگی از ایران مهاجرت کرده تا در تولیدات شبکه ماهواره ای جم حضور یابد.

رابعه اسکویی هم به GEM TV پیوست+تصاویر (6)

یکی از فیلمنامه نویسان کشورمان که از دوستان نزدیک اسکویی است با تأیید این خبر به روزنامه بانی فیلم گفت: او اخیراَ از کشور خارج شده و آنطور که شنیده ام حکم ممنوع الکاری او هم به خاطر همین مسئله اعلام شده و قطعی است.

خبرنگار بانی فیلم تلاش کرد . تا در تماس با اسکویی که از جزئیات این خبر آگاه شود که تلفن همراه این بازیگر خاموش بود.

این بازیگر متولد سال ۱۳۴۵ در تهران است و فیلم ویدئویی الم شنگه و فیلم های شیر تو شیر، ننه نقلی، دزدان خیابان جردن، آینه های روبه رو، پوپک و مش ماشاالله از جمله آخرین فیلم های سینمایی او هستند.

طبق شنیده های روزنامه بانی فیلم ، اسکویی برای بازی در یک فیلم ویدئویی به خارج از کشور مهاجرت کرده است و امیدوار است با وجود تأیید دوست نزدیک او شائبه حضور او در شبکه های ماهواره ای صحت نداشته باشد و این هنرمند به کشور بازگردد و گرفتار حاشیه نشود.

رابعه اسکویی هم به GEM TV پیوست+تصاویر (5)پیش از این در دو سه ماه اخیر تعدادی از بازیگران ایرانی به شبکه ماهواره ای جم پیوسته اند که چکامه چمن ماه، مانی کسرائیان و صدف طاهریان از جمله آنان هستند

تصاویر رابعه اسکویی

رابعه اسکویی هم به GEM TV پیوست+تصاویر (2)

رابعه اسکویی هم به GEM TV پیوست+تصاویر (3)

رابعه اسکویی هم به GEM TV پیوست+تصاویر (4)

رابعه اسکویی هم به GEM TV پیوست+تصاویر (1)

The post رابعه اسکویی هم به GEM TV پیوست+تصاویر appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان