RSS Feed

داعش یکی از سرکرده‌های خود را در ارتفاعات عرسال اعدام کرد

8 مارس 2016 توسط ادمین

یک سرکرده تکفیری داعش در چارچوب تسویه حساب‌های داخلی این گروه تروریستی با شلیک گلوله به سرش در بلندی های شهرک عرسال لبنان کشته شد.

داعش یکی از سرکرده‌های خود را در ارتفاعات عرسال اعدام کرد

داعش یکی از سرکرده‌های خود را در ارتفاعات عرسال اعدام کرد

گروه تروریستی داعش در جدید‌ترین تسویه حساب‌های داخلی خود در بلندی‌های شهرک عرسال در شمال شرق لبنان، «حسام طراد» معروف به «ابوبکر القاره» را اعدام کرد.
جسد ابوبکر القاره تبعه سوریه، از اهالی شهرک القاره و از سرکرده‌های گروه داعش در منطقه العجرم در بلندی‌های شهرک عرسال لبنان پیدا شده است.
این تروریست تکفیری در چارچوب تسویه حساب‌های داخلی داعش با شلیک گلوله به سرش به هلاکت رسیده است.
وی با داعش درخصوص جنگ با جبهه النصره و دیگر گروه تروریستی تکفیری اختلاف پیدا کرده بود و از دستور توقف جنگ با این گروه سرپیچی می‌کرد.
در میان گروه تروریستی تکفیری داعش اختلافات در خصوص جنگ با دیگر گروه‌های تروریستی تکفیری از جمله جبهه النصره تشدید شده و این گروه مخالفان را اعدام می‌کند و ابوماجد یکی دیگر از سرکردگان داعش است که به همین دلیل به قتل رسیده است.
ابوبکر قاره که به شدت مخالف جبهه النصره بوده، مسئولیت باندی تروریستی تکفیری را در بلندی‌های عرسال برعهده داشته و چند تن از اهالی این شهرک را که مخالف داعش بوده‌اند، ترور کرده است.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان