RSS Feed

حضور مقتدرانه بسیج مردمی در آزادسازی موصل

9 آوریل 2016 توسط ادمین

«کریم النوری»، سخنگوی بسیج مردمی عراق

«کریم النوری»، سخنگوی بسیج مردمی عراق

«کریم النوری»، سخنگوی نیروهای بسیج مردمی عراق در گفت‌وگویی در بغداد مشارکت بسیج مردمی در عملیات آزادسازی شهر موصل، مرکز استان نینوا در شمال عراق را حتمی خواند و گفت: مشارکت بسیج مردمی در عملیات‌های ضد داعش تا زمان آزادسازی همه مناطق عراق و از جمله موصل ادامه خواهد داشت.
النوری گفت: یکسره شدن نبرد با تروریست‌های داعش جز با نقش آفرینی قهرمانان بسیج مردمی در کنار ارتش و نیروهای امنیتی امکان‌پذیر نیست .
وی افزود: در خصوص موصل هم درست است که حمله به این شهر و سیطره بر آن احتمالا توسط نیروهای بومی و ارتش و پلیس عراق صورت خواهد گرفت، اما نیروهای بسیج مردمی کار محاصره داعش در آنجا را برعهده دارند.
النوری گفت: نقش ما (بسیج مردمی) در عملیات آزادسازی موصل مثل این است که سر افعی را بزنیم و دیگران (نیروهای بومی و پلیس) آن را دفن خواهند کرد، این امر، همکاری و ارتباط بین نیروهای شریک در عملیات را معنا می‌دهد.
سخنگوی بسیج مردمی عراق درباره عملیات بی وقفه نیروهای مشترک عراقی در استان الانبار نیز گفت: این نیروها توانستند منطقه مهم «المعلمین» در شهر هیت را نیز تحت سیطره خود بگیرند.
وی تاکید کرد: با توجه به عقب نشینی بزرگ داعش از شهر هیت نبردها در استان الانبار به زودی یکسره خواهد شد.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

DNAL1z3ke6w_tvEymqcChg

codebazan

کدبازان