RSS Feed

حزب الله: عربستان با اعزام نیروی به سوریه درهای جهنم را به روی خود باز می کند

8 فوریه 2016 توسط ادمین

گروه شیعه خطیب حزب الله عراق در زمینه اعزام نیروی نظامی از سوی عربستان و امارات به خاک سوریه شدیدا هشدار داد.

خبرگزاری رویترز از هشدار شدید گروه شیعه خطیب حزب الله نسبت به اعزام نیروی نظامی کشورهای عربی به سوریه و عراق هشدار داد.
خطیب حزب الله در واکنش به احتمال اعزام نیروهای کشورهای عربی به سوریه و سوریه در بیانیه ای اعلام کرد که این اقدام درهای جهنم را به روی انها باز خواهد کرد.
در این بیانیه همچنین آمده است که پادشاهیهای عرب تلاش میکنند با استفاده از مزدوران داعش نقشه های خود را پیش ببرند و شکست خود را در سوریه و عراق جبران کنند.
خطیب حزب الله با اشاره به آل سعود و حکام عربستان سعودی به آنها هشدار داد که از اقدامات گذشته خود درس بگیرند و خطر نکنند.
اخیرا بعضی از کشورهای عرب منطقه از جمله عربستان و امارات متحده عربی از آمادگی خود برای اعزام نیروی زمینی به سوریه خبر دادند. اظهاراتی که با واکنش تند کشورهای منطقه از جمله ایران مواجه شده است.
ولید معلم وزیر خارجه سوریه در پاسخ به اظهارات مقامات سعودی در زمینه اعزام نیرو به سوریه گفته بود که در صورت ورود نیروهای سعودی به خاک سوریه آنها را با تابوت به کشورشان خواهیم فرستاد.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

DNAL1z3ke6w_tvEymqcChg

codebazan

کدبازان