RSS Feed

جاسوسی زیردریایی‌های اسرائیل از حزب‌الله لبنان

14 فوریه 2016 توسط ادمین

خبرنگار صهیونیستی در گزارشی که اخیرا در رسانه‌های صهیونیستی منتشر شد، فاش کرد که زیردریایی‌های رژیم صهیونیستی نقشی محوری در جمع آوری اطلاعات مهم از حزب الله لبنان و جنبش حماس ایفا می‌کنند.

جاسوسی زیردریایی‌های اسرائیل از حزب الله لبنان

جاسوسی زیردریایی‌های اسرائیل از حزب الله لبنان

ارتش رژیم صهیونیستی به طور گسترده در حال بکارگیری زیردریایی‌های خود برای جاسوسی از حزب الله و حماس و جمع آوری اطلاعات حساس و مهم از آن‌ها است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از خبرگزاری «روسیا الیوم»، ارئیل کهانا خبرنگار صهیونیستی در گزارشی که اخیرا در رسانه‌های صهیونیستی منتشر شد، فاش کرد که زیردریایی‌های رژیم صهیونیستی نقشی محوری در جمع آوری اطلاعات مهم از حزب الله لبنان و جنبش حماس ایفا می‌کنند.
کهانا با استناد به اظهارات یکی از افسران اطلاعاتی یگان زیردریایی‌های رژیم صهیونیستی تصریح کرد که زیردریایی‌های این رژیم در عمق دریا در نزدیکی سواحل لبنان مستقر شده و از دروازه‌های پایگاه‌های نظامی حزب الله تصویر برداری می‌کنند تا اطلاعاتی را از این پایگاه‌ها جهت آمادگی برای هرگونه جنگ احتمالی در اختیار یگان کماندوهای دریایی این رژیم معروف به یگان ۱۳ قرار دهند.
این افسر صهیونیستی گفته است که زیردریایی‌های رژیم صهیونیستی نقشی اساسی در نظارت بر عملیات انتقال سلاح به حزب الله و حماس چه از طریق دریا و چه از طریق خشکی ایفا می‌کنند.
افسر مذکور فاش کرد که زیردریایی‌های رژیم صهیونیستی در نزدیکی سواحل سوریه و لبنان عملیات انتقال سلاح به حزب الله از طریق خشکی و در نزدیکی سواحل سینا عملیات انتقال سلاح به حماس در نوار غزه را تحت نظر دارند.
از سوی دیگر، کهانا اظهار داشت که زیردریایی‌ها بهترین وسیله تحت اختیار رژیم صهیونیستی برای جمع آوری اطلاعات محرمانه و فعالیت در شرایط سخت و ناگوار هستند. علاوه بر این، زیردریایی‌ها سهم بسزایی در جمع اوری اطلاعات حساس دارند که این اطلاعات به مراجع تصمیم گیری رژیم صهیونیستی این امکان را می‌دهد تا بتوانند تصمیماتی مهم و اساسی را با استناد به اطلاعات جمع آوری شده اتخاذ کنند.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

DNAL1z3ke6w_tvEymqcChg

codebazan

کدبازان