RSS Feed

تویوتا هایلوکس شش چرخ

1 دسامبر 2015 توسط وان پی وان

هایلوکس وروموس شاهد تغییراتی مانند افزایش ارتفاع، استفاده از سپرهای بزرگ جدید و تایرهای همه جارو بوده است. یک وینچ و سینی بر توانایی این خودرو به منظور حضور خارج از جاده های آسفالت و بیراهه ها می افزایند.
تویوتا هایلوکس شش چرخ (6)

وروموس یک تیونر خودرو بلغاری است که در جدیدترین پروژه خود به سراغ تویوتا هایلوکس رفته و نسخه ای شش چرخ از جدیدترین نسل این وانت توانمند را معرفی کرده است. وروموس یک هایلوکس دو کابین استاندارد را انتخاب کرده و با افزودن چند فوت به طول خودرو، یک محور اضافه و بخش بار سفارشی را به کار گرفته است.

تویوتا هایلوکس شش چرخ (4)

هایلوکس وروموس شاهد تغییراتی مانند افزایش ارتفاع، استفاده از سپرهای بزرگ جدید و تایرهای همه جارو بوده است. یک وینچ و سینی بر توانایی این خودرو به منظور حضور خارج از جاده های آسفالت و بیراهه ها می افزایند. در شرایطی که طراحی ظاهری و قطعات مکانیکی بر عملکرد و توانایی بالا متمرکز شده اند، اما داخل کابین شرایط متفاوت بوده و همه چیز بر محور لوکس بودن گردش می کند. روکش های چرمی در نقاط مختلف به همراه بخش هایی که با چرم الکانترا پوشیده شده اند حس خوبی را به سرنشینان منتقل می کنند و صندلی های جلو نیز از مدل لندکروزر به امانت گرفته شده اند.

تویوتا هایلوکس شش چرخ (2)

وروموس جزئیات فنی وانت شش چرخ خود را منتشر نکرده اما این حقیقت که به جعبه دنده اتوماتیک مجهز شده است می تواند نشانگر وجود پیشرانه 3 لیتری چهار سیلندر توربو دیزل باشد که توانایی تولید 171 اسب بخار نیرو در دور موتور 3600 و 265 پوندفوت گشتاور از دور موتور 1400 تا 3200 را دارد. پیشرانه ضعیفتر 2.4 لیتری بنزین سوز هایلوکس به صورت انحصاری با جعبه دنده غیراتوماتیک عرضه می شود.

تویوتا هایلوکس شش چرخ (5) تویوتا هایلوکس شش چرخ (3) تویوتا هایلوکس شش چرخ (2) تویوتا هایلوکس شش چرخ (1)

The post تویوتا هایلوکس شش چرخ appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان