RSS Feed

تروریست‌های زخمی داعش در ترکیه درمان می‌شوند

24 فوریه 2016 توسط ادمین

یکی از نمایندگان مخالف دولت ترکیه در پارلمان این کشور عکسی را به رسانه ها نشان داد که به گفته او مربوط به یکی از فرماندهان داعش است که در یکی از بیمارستانهای استان هاتای ترکیه بستری بوده است.

تروریست‌های زخمی داعش در ترکیه درمان می‌شوند

تروریست‌های زخمی داعش در ترکیه درمان می‌شوند

نماینده پارلمان ترکیه تصاویری از شبه نظامیان داعش را در حال مداوا در بیمارستانهای ترکیه نشان داد.
«محرم اینجه» از نمایندگان مخالف دولت ترکیه در پارلمان این کشور عکسی را به رسانه ها نشان داد که به گفته او مربوط به یکی از فرماندهان داعش است که در یکی از بیمارستانهای استان هاتای ترکیه بستری بوده است.
وی گفت این عکس در شانزدهم آوریل ۲۰۱۴ در یکی از بیمارستانهای دولتی هاتای گرفته شده است. ما هویت شخص داخل عکس را می دانیم. او یکی از فرماندهان داعش است. تروریستها در بیمارستانهای دولتی ترکیه درمان می شوند.
نماینده پارلمان ترکیه اظهار کرد: وزارت خارجه و بهداشت ترکیه باید توضیح دهند چرا چنین چیزی وجود دارد. مگر مرزهای ترکیه تحت کنترل و محافظت نیستند. در واقع دولت ترکیه خودش این دیو صفتان را به وجود آورده است.
فروش نفت، که مهمترین منبع درآمد این گروه تروریستی محسوب می‌شود، مهم‌ترین عاملی است که سبب شده این گروه بتواند تاکنون کنترل خود را بر مناطق تحت اشغالش تداوم بخشد. برخی گزارش‌ها نشان‌دهنده این است که ترکیه نقش اصلی را در فروش نفت داعش ایفا می‌کند.
پیش‌تر نیز «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور و «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه گفته بودند اطلاعات کسب شده نشان می‌دهد داعش با خریداران نفت در ترکیه معامله نفتی دارد. پس از هدف قرار گرفتن جنگنده روسیه توسط ترکیه نیز، پوتین اعلام کرد، ترکیه هواپیمای روسی سوخو-۲۴ را برای دفاع از مسیر قاچاق نفت از سوریه سرنگون کرد.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان