RSS Feed

ب‌ام‌ و i8 اسپایدر در راه است

13 دسامبر 2015 توسط وان پی وان

هنگامی که بازار جهانی خودرو در راستای استفاده الکتریسیته به جای سوخت های فسیلی حرکت می‌کند، کمپانی ب‌ام‌و (BMW) هم با دو خودروی الکتریکی وارد این حوزه شده است. به این ترتیب، ب‌ام‌و خودور های i3 و i8 را از این نسل معرفی کرد تا با معرفی شدن i8 اسپایدر شاهد یکی از پرقدرت ترین خودرو های الکتریکی باشیم.

ب‌ام‌و آی ۸ اسپایدر ( BMW i8 Spider ) طراحی بی نظیری دارد. این خوردو همچنین به لطف برخورداری از موتور ۱.۵ لیتری بنزینی میتواند در کنار قدرت الکتریکی از بنزین هم بهره مند شود.

به تازگی گزارشی منتشر شده و مدیر عامل این کمپانی هارالد کروگر طی مصاحبه ای با روزنامه آلمانی Handelsblatt راجب خوردو مفهومی جدید ب‌ام‌و جزئیاتی را افشا کرد. کروگر اظهار داشت، خودرو مفهومی ب‌ام‌و i8 اسپایدر که در سال ۲۰۱۲ در نمایشگاه ژنو حضور یافت اکنون قرار است رسما تولید شود و حتی ممکن است به زودی در نمایشگاه CES رونمایی شود.

ب‌ام‌و i8 اسپایدر تماما با فیبر کربن تولید خواهد شد. این خودرو توان تولید ۳۵۷ اسب بخار را دارد. برای یک معرفی کوتاه از این خودرو باید گفت که قرار است به راننده اش حس بروس وین را در ماشین بتمن القا کند. اگر چه این این خوردو سریع ترین خوردو جهان نیست اما قطعا یکی از زیبا ترین آنهاست.

کانسپت ب‌ام‌و i8 اسپایدر (2) کانسپت ب‌ام‌و i8 اسپایدر (3) کانسپت ب‌ام‌و i8 اسپایدر (5) کانسپت ب‌ام‌و i8 اسپایدر (6) کانسپت ب‌ام‌و i8 اسپایدر (1)

The post ب‌ام‌ و i8 اسپایدر در راه است appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان