RSS Feed

اپل به خاطر نقض حق کپی‌رایت ۳D تاچ به دادگاه خوانده شد

14 فوریه 2016 توسط وان پی وان

اپل به خاطر نقض حق کپی‌رایت ۳D تاچ به دادگاه خوانده شد

به خاطر اینکه ادعاهای کپی‌رایت و پرونده‌های حقوقی به بخش بزرگی از دنیای فناوری تبدیل شده است و وقتی شرکتی به بزرگی اپل داشته باشید، بادی بخش حقوقی محکمی برای آن ایجاد کنید.

اپل به خاطر نقض حق کپی‌رایت ۳D تاچ به دادگاه خوانده شد

تا یاد داریم، اپل و سامسونگ برای دعواهای حقوقی بر سر پتنت‌های مختلف در دادگاه حضور داشته‌اند. بعلاوه شکایت از شرکت‌های بزرگ به راهی برای کسب در آمد تبدیل شده و حتی برخی آنرا به مدلی سوال برانگیز و در عین حال سودآور از تجارت تبدیل کرده‌اند.

البته در این میان، اعاده خواهی‌های درستی نیز وجود دارد. مثلاً همین اواخر شرکت Immersion که توسعه دهنده‌ی فناوری تاچ نمایشگر در دنیاست از اپل به خاطر نقض حق کپی‌رایت فناوری فورس تاچ و ۳D تاچ شکایت کرده است.

شکایت این شرکت حول محور نقض سه پتنت در مورد فناوری تاچ نمایشگر می‌باشد. در حال حاضر Immersion به دنبال گرفتن غرامت برای خسارت از اپل است ولی این کمپانی شکایت دیگری نیز تسلیم کمیسیون تجارت بین المللی (ITC) نیز برای جلوگیری از فروش آیفون ۶s و ۶s پلاس در آمریکا کرده که نگران کننده است.

The post اپل به خاطر نقض حق کپی‌رایت ۳D تاچ به دادگاه خوانده شد appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان