RSS Feed

ارسال محموله غذایی به شهر محاصره شده دیرالزور توسط هواپیمای روس

15 ژانویه 2016 توسط ادمین

یک هواپیمای روسی توانست مواد غذایی را به شهر در محاصره دیرالزور سوریه برساند.

یک هواپیمای روسی، محاصره شهر دیرالزور سوریه را شکست.
این هوایپما چندین محموله مواد غذایی را در محلات محاصره شده شهر دیرالزور رها کرد و این محموله ها با چتر نجات به مردم در محاصره این شهر رسید.
هواپیمای روسی «آنتونف» توانست که از این طریق ۲۱ تن مواد غذایی را به مردم شهر دیرالزور برساند. موادی که می تواند کمی از حجم بحران انسانی را در این شهر بکاهد.
تروریست های داعش از بیش از یک سال شهر دیرالزور در شرق سوریه را به محاصره خود درآوردند و مانع از ورود مواد غذایی و سوخت به مناطق این شهر می شوند، مناطقی که نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در آن زندگی می کنند.
محاصره شهر دیرالزور توسط داعش باعث ایجاد بحران انسانی در این شهر و گسترش سوء تغذیه در میان اهالی شده است، علاوه بر این ده ها تن از بیماران شهر دیرالزور به دلیل کمبود دارو و مواد غذایی جان خود را از دست دادند.
نیروهای ارتش سوریه هم اکنون تعداد کنترل نیمی از شهر دیرالزور را در اختیار دارند و باقی مناطق استان دیرالزور در اشغال داعش است.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان