RSS Feed

آیا نازی‌ها با موجودات فضایی در ارتباط بوده‌اند؟

19 ژانویه 2016 توسط وان پی وان

کشف جمجمه‌های شیطانی در کنار یک کیف مربوط به نازی شایعه‌ی تکان‌دهنده‌ی ارتباط رایش سوم با موجودات فضایی را مطرح کرده است.

آیا نازی‌ها با موجودات فضایی در ارتباط بوده‌اند؟

 

این جمجمه‌های عجیب و کیف مذکور توسط تیمی از باستان‌شناسان به رهبری ولادیمیر میلکوف در غاری در کوهستان بلوچی‌تاچ روسیه کشف شده است.

البته این جمجمه‌ها دو سال پیش کشف شده ولی با پیدا شدن یک کیف مربوط به نازی‌ها با نقشه‌ی کامل آدیغیه که در سال ۱۹۴۱ کشیده شده، خبر آنرا جهانی کرده است.

به گقته‌ی تیم جستجو، کیف مذکور دارای نشان مخفی‌ترین موسسه نازی‌ها به نام Ahnenerbe است که توسط هنریش هیلمر برای پیدا کردن شواهد حکومت آریایی‌ها بر کل دنیا، در سال ۱۹۳۵ راه‌اندازی شده بود. البته این مرکز بزودی به جایی برای تحقیقات در مورد فلسفه‌های عجیب و غریب، شبه علم، ماوراء‌الطبیعه، اجسام پرنده ناشناس و توسعه سلاح تبدیل شد.

ظاهر عجیب و غریب جمجمه‌ها به حدس و گمان‌هایی منجر شد که از ارتباط نازی‌ها با موجودات فضایی و حتی احضار شیاطین در مناطق دورافتاده می‌گفت و حالا همینقدر از آن باقی مانده است.

برخی این جمجمه‌ها را به آزمایشگاه Ahnenerbe ربط داده و معتقدند که متعلق به موجودات فضایی و شیاطین مرده است و نازی‌ها موفق به ارتباط به موجودات فضایی شده‌ ولی بهمن باعث نابودی آزمایشگاه مورد نظر و آن موجودات شده است.

جمجمه‌ها و کیف مورد نظر در حال حاضر در مرکز باستان‌شناسی Belovode نگهداری می‌شود.

The post آیا نازی‌ها با موجودات فضایی در ارتباط بوده‌اند؟ appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان