RSS Feed

آدولف هیتلر را در ۹۵ سالگی

2 ژانویه 2016 توسط وان پی وان

آدولف هیتلر را در ۹۵ سالگی

نویسنده‌ای با انتشار تصویری از آدولف هیتلر، رهبر حزب نازی و آغاز کننده‌ی جنگ جهانی دوم، ادعا کرده که هیتلر در پناهگاه کشته نشده و به برزیل فرار کرده و تا ۹۵ سالگی در آنجا زندگی ‌میکرده است.

تصویری که آدولف هیتلر را در ۹۵ سالگی نشان می‌دهد!

طبق این کتاب تکان دهنده، دیکتاتور شیطانی از طریق پاراگوئه به آرژانتین و از آنجا به شهر کوچکی در ایالت ماتوگروسو در برزیل رفته و تا آخر عمر در آنجا اقامت داشته است. در این کتاب آمده که هیتلر با نام مستعار آدولف لیپزینگ در این شهر کوچک زندگی می‌کرده و همه اهالی آن، وی را به نام “آلمانی پیر” می‌شناخته‌اند.

طبق ادعای نویسنده‌ی کتاب، مردی که در تصویر می‌بینید همان آدولف هیتلر است است که در کنار معشوقه‌ی سیاه‌پوستش کاتینگا که برای پنهان کردن هویتش بعنوان یک نژادپرست انتخاب کرده، ایستاده است. گفته می‌شود این عکس در سال ۱۹۸۴ و دو سال قبل از مرگ هیتلر نازی گرفته شده است.

تصویری که آدولف هیتلر را در ۹۵ سالگی نشان می‌دهد! (2)

کتاب “زندگی و مرگ هیتلر در برزیل” نوشته سیمونی رنه گوریو دیاس است که ادعا می کند برای پیدا کردن گنجه به آن شهر کوچک سفر کرده است. وی که یهودی است نمی‌پذیرد که پیشوا در سال ۱۹۴۵ با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داده است.

The post آدولف هیتلر را در ۹۵ سالگی appeared first on وان پی وان.


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کدبازان